League Home 1 X 2 Away Time
Jul 26, 2021
Liga MX Club Tijuana 0 ‑ 1 U.A.N.L.- Tigres 02:06:00 H2H
Primera Division Managua FC Juventus Managua 02:00:00 H2H
CONCACAF Gold Cup USA 0 ‑ 0 Jamaica 01:30:00 H2H
MLS - Eastern Conference Seattle Sounders 1 ‑ 2 Sporting Kansas City 01:00:00 H2H
Primera A Dep. Cali 0 ‑ 0 Ind. Medellin 01:00:00 H2H
PDL Des Moines Menace 1 ‑ 0 Portland Timbers III 00:30:00 H2H
Club Friendlies Everton Millonarios 00:30:00 H2H
Liga MX Monterrey 1 ‑ 1 Puebla 00:06:00 H2H
Primera Division Jalapa Ocotal 00:00:00 H2H
Primera A Barcelona SC 2 ‑ 0 Manta 00:00:00 H2H
USL LA Galaxy II 3 ‑ 0 Oakland Roots 00:00:00 H2H
Primera División Universidad Católica 3 ‑ 0 O'Higgins 00:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference DC United 1 ‑ 0 New York Red Bulls 00:00:00 H2H
Jul 25, 2021
Serie B Avai 1 ‑ 1 Brasil de Pelotas 23:30:00 H2H
Serie B Sampaio Correa 2 ‑ 3 CRB 23:30:00 H2H
Division Profesional Cerro Porteno 1 ‑ 1 Libertad Asuncion 23:30:00 H2H
MLS - Eastern Conference Inter Miami 1 ‑ 1 Philadelphia Union 23:30:00 H2H
Nwsl Women - Play Offs Racing Louisville W 0 ‑ 2 Washington Spirit W 23:30:00 H2H
Serie A Sport Recife 0 ‑ 0 Ceara 23:30:00 H2H
Superliga Estudiantes L.P. 0 ‑ 1 Independiente 23:15:00 H2H
Primera Division Ferretti Real Madriz 23:00:00 H2H
CONCACAF Gold Cup Costa Rica 0 ‑ 2 Canada 23:00:00 H2H
Primera División Lara 1 ‑ 1 Yaracuyanos 23:00:00 H2H
Mexico: Liga Mx U20 - Apertura Club Tijuana U20 0 ‑ 0 U.A.N.L.- Tigres U20 22:45:00 H2H
Primera A Jaguares de Cordoba 1 ‑ 1 Once Caldas 22:40:00 H2H
Primera A Junior 1 ‑ 0 Envigado 22:40:00 H2H
Liga Mx Women - Apertura Atl. San Luis W 2 ‑ 1 U.N.A.M.- Pumas W 22:00:00 H2H
Curaçao: Promé Divishon Centro Dominguito CSD Barber 22:00:00 H2H
Club Friendlies Everton 2 ‑ 1 Millonarios 22:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference New England Revolution 2 ‑ 1 Montreal Impact 22:00:00 H2H
Curaçao: Promé Divishon Jong Holland Sithoc 22:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference New York City 5 ‑ 0 Orlando City 22:00:00 H2H
Primera A 9 de Octubre 4 ‑ 1 LDU Quito 21:30:00 H2H
Primera División Curicó Unido 1 ‑ 2 Universidad Chile 21:30:00 H2H
Serie A Santos 0 ‑ 1 Atletico GO 21:15:00 H2H
Serie B Operário PR 1 ‑ 0 Coritiba 21:15:00 H2H
Primera División The Strongest 3 ‑ 1 Bolivar 21:15:00 H2H
Serie A Atletico-PR 2 ‑ 1 Internacional 21:15:00 H2H
Division Profesional Guairena 1 ‑ 2 River Plate 21:15:00 H2H
Nwsl Women - Play Offs Sky Blue W 2 ‑ 1 Chicago W 21:00:00 H2H
Primera División Club Nacional 3 ‑ 0 Villa Española 21:00:00 H2H
Primera División Gran Valencia 1 ‑ 1 Carabobo 21:00:00 H2H
Superliga River Plate 4 ‑ 0 Union de Santa Fe 21:00:00 H2H
Primera División Cajamarca 0 ‑ 1 U. de Deportes 20:30:00 H2H
Premier League Mount Pleasant Academy 1 ‑ 0 Arnett Gardens 20:30:00 H2H
Primera B Expreso Rojo 0 ‑ 0 Bogotá 20:30:00 H2H
Primera A Bucaramanga 4 ‑ 3 Santa Fe 20:30:00 H2H
Torneo Federal A Sportivo Belgrano Def. Pronunciamiento PSTP H2H
Torneo Federal A Villa Mitre Huracan Las Heras PSTP H2H
Torneo Federal A Desamparados Deportivo Camioneros PSTP H2H
Torneo Federal A Boca Unidos Central Norte PSTP H2H
Torneo Federal A Sportivo Las Parejas Chaco For Ever PSTP H2H
Torneo Federal A Circulo Deportivo Deportivo Madryn PSTP H2H
Serie D Galvez 2 ‑ 0 Ypiranga AP 20:00:00 H2H
Torneo Federal A Cipolletti Olimpo Bahia Blanca PSTP H2H
Torneo Federal A Juventud Unida Gualeguaychú Crucero del Norte PSTP H2H
Club Friendlies Arsenal Internazionale 20:00:00 H2H
Torneo Federal A Sarmiento Resistencia Def. Belgrano Villa Ramalho PSTP H2H
Torneo Federal A Sansinena Juventud Unida Universitario PSTP H2H
Torneo Federal A Independiente Chivilcoy Sportivo Peñarol PSTP H2H
Torneo Federal A Gimnasia y Tiro Union Sunchales PSTP H2H
Torneo Federal A Ferro Gen.Pico Sol de Mayo PSTP H2H
Torneo Federal A Douglas Haig Racing Cordoba PSTP H2H
Torneo Federal A Estudiantes de San Luis Ciudad Bolivar PSTP H2H
Serie C Manaus 1 ‑ 1 Paysandu PA 20:00:00 H2H
Segunda División Rayo Zuliano 1 ‑ 0 ULA 20:00:00 H2H
Gambia: Gfa League Elite United Fortune 20:00:00 H2H
Club Friendlies CD Badajoz 0 ‑ 1 Porto II 19:30:00 H2H
Úrvalsdeild Kopavogur 0 ‑ 3 Valur 19:15:00 H2H
Úrvalsdeild Vikingur Reykjavik 3 ‑ 2 Stjarnan 19:15:00 H2H
Úrvalsdeild Keflavik 2 ‑ 0 Breidablik 19:15:00 H2H
Serie D Bahia de Feira 1 ‑ 0 ASA 19:00:00 H2H
Serie D Treze 3 ‑ 1 Caucaia 19:00:00 H2H
Prim B Nacional Agropecuario 2 ‑ 0 Gimnasia Mendoza 19:00:00 H2H
Segunda División Yaracuy 2 ‑ 4 Real Frontera 19:00:00 H2H
Serie D Retro 2 ‑ 2 Itabaiana 19:00:00 H2H
Serie A Flamengo RJ 5 ‑ 1 Sao Paulo 19:00:00 H2H
Primera A Independiente del Valle 3 ‑ 2 Orense 19:00:00 H2H
Colombia: Liga Women Fortaleza W 1 ‑ 1 Millonarios W 19:00:00 H2H
Pro League St. Truiden 2 ‑ 1 Gent 19:00:00 H2H
Brazil: Brasileiro U20 Palmeiras U20 3 ‑ 2 Botafogo SP U20 19:00:00 H2H
Premijer Liga Zrinjski Velez Mostar PSTP H2H
Premijer Liga Borac Banja Luka 0 ‑ 0 Leotar 19:00:00 H2H
Club Friendlies Benfica 1 ‑ 1 Marseille 19:00:00 H2H
Brazil: Brasileiro U20 Atletico-PR U20 3 ‑ 2 Santos U20 19:00:00 H2H
Serie D União Rondonópolis 0 ‑ 2 Aparecidense 19:00:00 H2H
Primera División Independiente Petroleros 1 ‑ 0 Royal Pari 19:00:00 H2H
Serie D Peñarol 1 ‑ 1 São Raimundo RR 19:00:00 H2H
Serie D Sergipe 1 ‑ 0 Atlético Alagoinhas 19:00:00 H2H
Segunda División Minerven Fundacion AIFI 19:00:00 H2H
Chile: Segunda Division Recoleta 2 ‑ 1 Concepción 19:00:00 H2H
Chile: Segunda Division Deportes Limache 4 ‑ 1 Rodelindo 19:00:00 H2H
Chile: Segunda Division Independiente 2 ‑ 3 Iberia 19:00:00 H2H
Chile: Segunda Division Colchagua 1 ‑ 2 San Antonio Unido 19:00:00 H2H
Serie A Fortaleza 1 ‑ 0 Bragantino 19:00:00 H2H
Primera División Palestino 2 ‑ 0 Santiago Wanderers 19:00:00 H2H
Serie C Altos 2 ‑ 2 Jacuipense 19:00:00 H2H
Club Friendlies Sporting 3 ‑ 2 Lyon 19:00:00 H2H
Segunda División Atlético El Vigía 4 ‑ 1 Llaneros de Guanare 19:00:00 H2H
Super Liga Vojvodina 0 ‑ 2 Partizan 19:00:00 H2H
1. HNL Hajduk Split 1 ‑ 2 Osijek 19:00:00 H2H
Division Intermedia Rubio Ñú 0 ‑ 2 2 de Mayo 18:45:00 H2H
Superliga Rosario Central 1 ‑ 0 Velez Sarsfield 18:45:00 H2H
Division Intermedia Fulgencio Yegros 0 ‑ 1 Tacuary 18:45:00 H2H
Division Intermedia Guarani de Trinidad 0 ‑ 2 Resistencia 18:45:00 H2H
Club Friendlies FC Porto 2 ‑ 0 Lille 18:45:00 H2H
Torneo Federal A Sportivo Belgrano 0 ‑ 2 Sarmiento Resistencia 18:30:00 H2H
Prim B Nacional Instituto 0 ‑ 2 Def. de Belgrano 18:30:00 H2H
Torneo Federal A Huracan Las Heras 1 ‑ 1 Circulo Deportivo 18:30:00 H2H
Liga I FCSB 4 ‑ 1 U Craiova 1948 CS 18:30:00 H2H
Prim B Nacional Club Atletico Mitre 1 ‑ 0 Nueva Chicago 18:30:00 H2H
Club Friendlies Velez Mostar 1 ‑ 0 Malaga II 18:30:00 H2H
Torneo Federal A Central Norte 0 ‑ 0 Douglas Haig 18:30:00 H2H
Torneo Federal A Def. Belgrano Villa Ramalho 0 ‑ 3 Juventud Unida Gualeguaychú 18:30:00 H2H
1. SNL Maribor 3 ‑ 1 Domzale 18:15:00 H2H
Primera División FBC Melgar 1 ‑ 1 César Vallejo 18:15:00 H2H
Prim B Nacional Tigre 0 ‑ 0 Belgrano 18:10:00 H2H
Prim B Nacional Deportivo Moron 3 ‑ 0 All Boys 18:05:00 H2H
Brazil: Brasileiro U20 Sao Paulo U20 4 ‑ 0 Bahia U20 18:00:00 H2H
Premier League Portmore United 3 ‑ 0 Humble Lions 18:00:00 H2H
First League Lok. Plovdiv 1 ‑ 3 Ludogorets 18:00:00 H2H
Gambia: Gfa League WAA Banjul Armed Forces 18:00:00 H2H
Primera División Liverpool M. 3 ‑ 3 Penarol 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Union Sunchales 2 ‑ 2 Boca Unidos 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Sol de Mayo 2 ‑ 0 Cipolletti 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Sansinena 1 ‑ 1 Desamparados 18:00:00 H2H
Club Friendlies Belasica 0 ‑ 1 Osogovo 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Olimpo Bahia Blanca 3 ‑ 2 Estudiantes de San Luis 18:00:00 H2H
Primera C Claypole 1 ‑ 1 Argentino de Merlo 18:00:00 H2H
Primera C Laferrere 0 ‑ 1 Ituzaingo 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Juventud Unida Universitario 1 ‑ 0 Villa Mitre 18:00:00 H2H
Prim B Nacional Quilmes 2 ‑ 1 Dep. Riestra 18:00:00 H2H
Serie D Aimoré 0 ‑ 1 Juventus SC 18:00:00 H2H
Primera C Atlas 1 ‑ 1 Central Cordoba 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Deportivo Madryn 1 ‑ 3 Independiente Chivilcoy 18:00:00 H2H
Serie D Ferroviária 2 ‑ 0 Boa 18:00:00 H2H
Serie D Rio Branco ES 2 ‑ 1 CAP 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Deportivo Camioneros 2 ‑ 1 Ferro Gen.Pico 18:00:00 H2H
Primera C Victoriano A. 0 ‑ 1 Excursionistas 18:00:00 H2H
Super Liga Trnava 2 ‑ 0 Pohronie 18:00:00 H2H
Ekstraklasa Pogon Szczecin 2 ‑ 0 Górnik Zabrze 18:00:00 H2H
Primera C Real Pilar 0 ‑ 0 Leandro N. Alem 18:00:00 H2H
Primera C Midland 0 ‑ 1 San Martin Burzaco 18:00:00 H2H
Primera D Puerto Nuevo 1 ‑ 0 CSR Espanol 18:00:00 H2H
Brazil: Brasileiro U20 Atletico GO U20 2 ‑ 1 Vasco U20 18:00:00 H2H
Primera C General Lamadrid 2 ‑ 1 Berazategui 18:00:00 H2H
Primera C Deportivo Espanol 1 ‑ 0 El Porvenir 18:00:00 H2H
Brazil: Brasileiro U20 Ceara U20 1 ‑ 1 Flamengo RJ U20 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Chaco For Ever 1 ‑ 0 Gimnasia E.R. 18:00:00 H2H
Torneo Federal A Sportivo Peñarol 1 ‑ 1 Ciudad Bolivar 18:00:00 H2H
Primera C Club Lujan 0 ‑ 1 Sportivo Italiano 18:00:00 H2H
Premier League BATE 0 ‑ 2 Brest 17:45:00 H2H
Israel: Super Cup Maccabi Haifa 2 ‑ 0 Maccabi Tel Aviv 17:30:00 H2H
League Al Hussein 1 ‑ 3 Al-Faisaly Amman 17:30:00 H2H
Club Friendlies Rangers 2 ‑ 1 Real Madrid 17:00:00 H2H
Club Friendlies Szolnoki MÁV 5 ‑ 4 Cegledi 17:00:00 H2H
Second League Botev Plovdiv II 1 ‑ 1 Lovech 17:00:00 H2H
Club Friendlies Águilas 0 ‑ 1 Almeria 17:00:00 H2H
Úrvalsdeild Akranes 0 ‑ 3 Hafnarfjordur 17:00:00 H2H
FNL Urozhay 0 ‑ 2 Veles Moscow 17:00:00 H2H
Club Friendlies Gijon 2 ‑ 0 Racing Ferrol 17:00:00 H2H
Liga MX U.N.A.M.- Pumas 0 ‑ 0 Atlas 17:00:00 H2H
Taça da Liga Nacional 1 ‑ 2 Estoril 17:00:00 H2H
Primera División Vinto 2 ‑ 1 Guabira 17:00:00 H2H
Club Friendlies Roma 5 ‑ 2 Debrecen 17:00:00 H2H
First League Sutjeska 1 ‑ 0 Mladost Lješkopolje 17:00:00 H2H
Taça da Liga Maritimo 0 ‑ 1 Boavista 17:00:00 H2H
Premier League El-Entag El-Harby 2 ‑ 3 Al Ahly 17:00:00 H2H
Divizia Nationala Milsami 2 ‑ 1 Petrocub 17:00:00 H2H
Úrvalsdeild Leiknir 0 ‑ 1 KA 17:00:00 H2H
Premier League CSKA Moscow 1 ‑ 0 Ufa 17:00:00 H2H
Club Friendlies Rossoblu Potenza 0 ‑ 3 Palermo 17:00:00 H2H
Virsliga Metta-LU 0 ‑ 1 Caramba-Dinamo Rīga 17:00:00 H2H
Czech Liga Zlin 0 ‑ 1 Slavia Prague 17:00:00 H2H
Super Liga Metalac GM 2 ‑ 4 Backa Topola 16:55:00 H2H
1. HNL Rijeka 2 ‑ 0 Istra 1961 16:55:00 H2H
Persian Gulf Pro League Nassaji Mazandaran 1 ‑ 3 Esteghlal F.C. 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Foolad 2 ‑ 0 Sanat Naft 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Sepahan 2 ‑ 0 Zob Ahan 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Machine Sazi 0 ‑ 5 Paykan 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Persepolis 3 ‑ 1 Tractor Sazi 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Naft Ahvaz 1 ‑ 2 Gol Gohar Sirjan 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Saipa 1 ‑ 0 Shahrdari Arak 16:45:00 H2H
Persian Gulf Pro League Mes Rafsanjan 2 ‑ 1 Padideh Khorasan 16:45:00 H2H
Primera División Huachipato 0 ‑ 0 La Serena 16:30:00 H2H
Premier League FK Zorya Luhansk 0 ‑ 1 Oleksandriya 16:30:00 H2H
Premier League Desna 3 ‑ 0 Ch. Odessa 16:30:00 H2H
Superliga Patronato 2 ‑ 0 Sarmiento Junin 16:30:00 H2H
Taça da Liga Vilafranquense 0 ‑ 3 Arouca 16:30:00 H2H
Pro League Anderlecht 1 ‑ 3 St. Gilloise 16:30:00 H2H
Superliga Defensa y Justicia 1 ‑ 2 Godoy Cruz 16:30:00 H2H
League Cup Hearts 1 ‑ 0 Inverness 16:15:00 H2H
NM Cupen Vestfossen 1 ‑ 3 Moss 16:00:00 H2H
NM Cupen Kvik Halden 0 ‑ 2 Sarpsborg 08 16:00:00 H2H
NM Cupen Donn 1 ‑ 2 Jerv 16:00:00 H2H
NM Cupen Byåsen 3 ‑ 4 Ranheim 16:00:00 H2H
NM Cupen Brumunddal 1 ‑ 2 Ham-Kam 16:00:00 H2H
Colombia: Liga Women Atl. Nacional W 0 ‑ 0 Dep. Cali W 16:00:00 H2H
Slovak Cup Tisovec 0 ‑ 1 Rimavska Sobota 16:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Maardu Aliens 2 ‑ 3 Eston Villa 16:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Elva 13 ‑ 1 JK Jalgpallihaigla 16:00:00 H2H
NM Cupen Staal Jorpeland 2 ‑ 3 Viking 16:00:00 H2H
NM Cupen Sola 1 ‑ 0 Madla IL 16:00:00 H2H
NM Cupen Pors Grenland 1 ‑ 4 Sandefjord 16:00:00 H2H
NM Cupen Os 2 ‑ 6 Oygarden 16:00:00 H2H
NM Cupen Melhus 0 ‑ 7 Rosenborg 16:00:00 H2H
NM Cupen Halsen 1 ‑ 5 Notodden 16:00:00 H2H
Sudani Premier League Hay al-Arab Hilal El Obied 16:00:00 H2H
Club Friendlies Lamia 2 ‑ 2 Achnas 16:00:00 H2H
NM Cupen IF Ready 4 ‑ 0 Grei 16:00:00 H2H
Gambia: Gfa League GAMTEL 2 ‑ 2 Hawks 16:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Tabasalu 11 ‑ 1 Maarjamae Vigri 16:00:00 H2H
Club Friendlies Antalyaspor 4 ‑ 1 Menemen Bld. 16:00:00 H2H
Esiliiga A Paide II 8 ‑ 2 Tammeka Tartu II 16:00:00 H2H
Superliga Brondby 1 ‑ 1 Viborg 16:00:00 H2H
A Lyga Nevezis 0 ‑ 1 Dainava Alytus 16:00:00 H2H
NM Cupen Assiden 0 ‑ 3 Mjondalen 16:00:00 H2H
Sudani Premier League Hay Al Wadi Al Shorta 16:00:00 H2H
Chile: Segunda Division Lautaro de Buin 2 ‑ 0 Valdivia 16:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Zenit Tallinn 1 ‑ 4 Paide III 16:00:00 H2H
NM Cupen Åkra 3 ‑ 2 V. Haugesund 16:00:00 H2H
NM Cupen Sandviken 1 ‑ 2 Fyllingsdalen 16:00:00 H2H
Premier League FK Krylya Sovetov Samara 1 ‑ 2 Akhmat Grozny 16:00:00 H2H
Primera División Deportivo Garcilaso 2 ‑ 2 Binacional 16:00:00 H2H
FAI Cup Sligo Rovers 2 ‑ 3 Cork City 16:00:00 H2H
Gambia: Gfa League Marimoo 2 ‑ 1 Brikama United 16:00:00 H2H
Gambia: Gfa League BK Milan 2 ‑ 1 Gambia Ports 16:00:00 H2H
Club Friendlies Haladas 1 ‑ 3 Siofok 16:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Maksatransport 1 ‑ 3 Raplamaa 16:00:00 H2H
Super Liga Zilina 3 ‑ 0 Sered 16:00:00 H2H
First League CSKA 1948 Sofia 2 ‑ 4 CSKA Sofia 15:45:00 H2H
Persha Liga Nyva Ternopil 1 ‑ 0 Zhytomyr 15:45:00 H2H
Slovak Cup Kráľová pri Senci 0 ‑ 1 MSK Senec 15:30:00 H2H
Ykkönen Mikkelin 2 ‑ 0 Klubi 04 15:30:00 H2H
Kakkonen Kiffen 2 ‑ 2 PEPO 15:30:00 H2H
Liga I Farul Constanta 1920 2 ‑ 0 Gaz Metan Medias 15:30:00 H2H
Slovak Cup NMSK 1922 Bratislava 1 ‑ 4 D. Luzna 15:30:00 H2H
Club Friendlies BVSC 2 ‑ 1 Dabas 15:30:00 H2H
Liga Mx Women - Apertura Monterrey W 2 ‑ 0 Juarez W 15:30:00 H2H
Slovak Cup Limbach 1 ‑ 3 Tomasov 15:30:00 H2H
Segunda División Titanes 2 ‑ 1 Fundacion Lara Deportiva 15:30:00 H2H
Veikkausliiga Honka 1 ‑ 1 Lahti 15:30:00 H2H
Slovak Cup Malacky 2 ‑ 1 Devinska N. Ves 15:30:00 H2H
Veikkausliiga KuPS 1 ‑ 0 Ilves 15:30:00 H2H
Ekstraklasa Slask Wroclaw 2 ‑ 2 Warta Poznan 15:30:00 H2H
Club Friendlies III. Kerületi TUE 1 ‑ 2 Ujpest 15:30:00 H2H
1. Division Shakhtyor Petrikov 1 ‑ 1 Orsha 15:30:00 H2H
Allsvenskan Häcken 1 ‑ 1 Elfsborg 15:30:00 H2H
Allsvenskan Hammarby 2 ‑ 1 Norrkoping 15:30:00 H2H
Druha Liga FC Vovchansk 1 ‑ 1 MFC Metalurh 15:30:00 H2H
Slovak Cup Lozorno 0 ‑ 2 Lab 15:30:00 H2H
Club Friendlies Salernitana 0 ‑ 1 Gubbio 15:30:00 H2H
Slovak Cup Danubia 1 ‑ 2 Nova Dedinka 15:30:00 H2H
Slovak Cup Viničné 0 ‑ 1 Vrakuna B. 15:30:00 H2H
Club Friendlies Sprockhovel 1 ‑ 6 Hilden 15:30:00 H2H
Slovak Cup Casta 3 ‑ 4 Svätý Jur 15:30:00 H2H
Club Friendlies Crno Buki 0 ‑ 1 Labunishta 15:30:00 H2H
Druha Liga Livyi Bereh 2 ‑ 1 LNZ Cherkasy 15:00:00 H2H
Druha Liga Krystal 1 ‑ 1 Tavriya 15:00:00 H2H
Slovak Cup SK Bab 4 ‑ 1 Kovarce 15:00:00 H2H
Slovak Cup Vojcice 3 ‑ 0 Budkovce 15:00:00 H2H
Slovak Cup Piešťany 1 ‑ 5 Trebatice 15:00:00 H2H
Slovak Cup OSK Fintice 2 ‑ 1 Marhan 15:00:00 H2H
NPFL Rivers United 2 ‑ 0 Ifeanyi Uba 15:00:00 H2H
PFL Olimp-Dolgoprudny 2 1 ‑ 2 Yenisey 2 15:00:00 H2H
Slovak Cup Vikartovce 3 ‑ 2 Poprad 15:00:00 H2H
Slovak Cup Vazec 2 ‑ 3 Brezno 15:00:00 H2H
Slovak Cup Uhrovec 1 ‑ 2 Spartak Bánovce nad B. 15:00:00 H2H
Slovak Cup Poproc 1 ‑ 7 Medzev 15:00:00 H2H
NM Cupen Krakeroy 0 ‑ 3 Fredrikstad 15:00:00 H2H
Cup Kozlovice 4 ‑ 0 Hermanice 15:00:00 H2H
Cup Strani 3 ‑ 2 Breclav 15:00:00 H2H
Druha Liga Chayka 0 ‑ 0 Bukovyna 15:00:00 H2H
Club Friendlies Atalanta Pizzighettone 15:00:00 H2H
Club Friendlies Labunishta Crno Buki 15:00:00 H2H
Slovak Cup Velka Lomnica 5 ‑ 2 FK 05 Levoca 15:00:00 H2H
NPFL Warri Wolves 1 ‑ 0 Wikki Tourist 15:00:00 H2H
Slovak Cup Velky Krtis 3 ‑ 1 Pliesovce 15:00:00 H2H
League Aqaba 1 ‑ 4 Al Wehdat 15:00:00 H2H
Slovak Cup MFK Krupina 0 ‑ 1 Jednota Malinec 15:00:00 H2H
Slovak Cup Melcice 0 ‑ 4 Castkovce 15:00:00 H2H
Slovak Cup Besenov 1 ‑ 2 FK Nove Zamky 15:00:00 H2H
Slovak Cup Banik Brodske 0 ‑ 6 Druzstevnik Radimov 15:00:00 H2H
Slovak Cup SK Selce 2 ‑ 4 Salkova 15:00:00 H2H
Slovak Cup TJ Visnove 0 ‑ 3 Javorník Makov 15:00:00 H2H
Slovak Cup Plevnik-Drienove 1 ‑ 2 Kvasov 15:00:00 H2H
Premijer Liga Posusje 0 ‑ 2 FK Sarajevo 15:00:00 H2H
Slovak Cup Hontianske Nemce 2 ‑ 1 Zvolen 15:00:00 H2H
Slovak Cup Predmier 0 ‑ 3 K. Nove Mesto 15:00:00 H2H
Slovak Cup Rožňava 0 ‑ 1 Dvorniky 15:00:00 H2H
Slovak Cup Saca 0 ‑ 2 Tahanovce 15:00:00 H2H
Divizia Nationala Sfintul 1 ‑ 1 Balti 15:00:00 H2H
Slovak Cup Hrochot 0 ‑ 8 Podkonice 15:00:00 H2H
Club Friendlies Dynamo Kiev 3 ‑ 2 Gaziantep 15:00:00 H2H
Club Friendlies Differdange 3 ‑ 2 Rodange 15:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup Tobol 3 ‑ 4 Maqtaaral 15:00:00 H2H
Superettan AFC Eskilstuna 4 ‑ 0 Örgryte 15:00:00 H2H
Slovak Cup Chminianska Nova Ves 3 ‑ 0 Kosicka Nova Ves 15:00:00 H2H
Slovak Cup Domaniza 0 ‑ 1 Crystal 15:00:00 H2H
Slovak Cup Dlha nad Oravou 1 ‑ 4 Banik Stranavy 15:00:00 H2H
Slovak Cup Chlebnice 1 ‑ 0 Tvrdosin 15:00:00 H2H
Slovak Cup Bystre 0 ‑ 2 Hencovce 15:00:00 H2H
Cup Polanka nad Odrou Dolni Benesov 15:00:00 H2H
Cup Stara Rise 0 ‑ 5 Znojmo 15:00:00 H2H
Slovak Cup Maraton Sena 2 ‑ 3 Mladost Kalsa 15:00:00 H2H
Slovak Cup Magura Vavrecka 1 ‑ 2 Zavazna Poruba 15:00:00 H2H
Primera B San Marcos 2 ‑ 1 Barnechea 15:00:00 H2H
Slovak Cup Trstice 4 ‑ 0 Neded 15:00:00 H2H
Slovak Cup Torysa 0 ‑ 6 Slovan Sabinov 15:00:00 H2H
Slovak Cup Tomasovce 0 ‑ 1 Badin 15:00:00 H2H
Slovak Cup Slovenska Lupca 3 ‑ 2 Medzibrod 15:00:00 H2H
Slovak Cup SK Velke Zaluzie 3 ‑ 1 Hlohovec 15:00:00 H2H
Slovak Cup Opatovska Nova Ves 0 ‑ 2 Novohrad Lucenec 15:00:00 H2H
Slovak Cup Okolicna 3 ‑ 2 Hurbanovo 15:00:00 H2H
Druha Liga SK Poltava 3 ‑ 0 Sumy 15:00:00 H2H
Slovak Cup Oravan 1 ‑ 3 Liptovská Štiavnica 15:00:00 H2H
Slovak Cup Lok. Kosice 1 ‑ 0 Gelnica 15:00:00 H2H
Druha Liga Nova Kakhovka 4 ‑ 3 Real Pharma 15:00:00 H2H
Slovak Cup FK Jesenske 4 ‑ 2 Detva 15:00:00 H2H
Slovak Cup Dudince 0 ‑ 1 Banska Stiavnica 15:00:00 H2H
Slovak Cup Bolesov 2 ‑ 4 Trencianske Stankovce 15:00:00 H2H
Slovak Cup Siroke 2 ‑ 5 Velky Saris 15:00:00 H2H
Slovak Cup Ptava Pticie 1 ‑ 2 Bela nad Cirochou 15:00:00 H2H
Slovak Cup Podhajska 0 ‑ 4 Velke Ludince 15:00:00 H2H
Slovak Cup Likavka 1 ‑ 0 Rosina 15:00:00 H2H
Slovak Cup Horna Poruba 1 ‑ 2 Partizán Prečín 15:00:00 H2H
Slovak Cup Bitarova 1 ‑ 2 Olympia Bobrov 15:00:00 H2H
Club Friendlies Fiorentina Foligno 15:00:00 H2H
Virsliga Liepāja Valmiera 15:00:00 H2H
Club Friendlies Struga Trim & Lum 2 ‑ 0 Gjilani 15:00:00 H2H
Slovak Cup Kechnec FK Cana 15:00:00 H2H
Slovak Cup Nevidzany 1 ‑ 4 Lipova 15:00:00 H2H
Slovak Cup Jasenov 1 ‑ 2 Medzilaborce 15:00:00 H2H
Club Friendlies Podbeskidzie ND Gorica 15:00:00 H2H
Slovak Cup Jelka 1 ‑ 3 Veľký Meder 15:00:00 H2H
Club Friendlies Pobeda 0 ‑ 0 Vardar 15:00:00 H2H
Slovak Cup Iskra Hnusta 0 ‑ 1 Poltar 15:00:00 H2H
Slovak Cup Kanianka 2 ‑ 0 D. Vestenice 15:00:00 H2H
Slovak Cup Cierne 1 ‑ 2 Stara Bystrica 15:00:00 H2H
Premier League Zhodino Slavia Mozyr PSTP H2H
Premier League Smorgon 1 ‑ 2 Isloch Minsk 15:00:00 H2H
Slovak Cup Iskra Holic Gbely 15:00:00 H2H
Slovak Cup Horna Krupa 1 ‑ 0 Vrbové 15:00:00 H2H
Superettan Varnamo 1 ‑ 0 Vasalunds 15:00:00 H2H
Cup Humpolec 1 ‑ 2 Polna 15:00:00 H2H
Slovak Cup Topoľčany 0 ‑ 4 OFK Solcany 15:00:00 H2H
Slovak Cup Sokol Zubrohlava 0 ‑ 5 Dolný Kubín 15:00:00 H2H
Slovak Cup Svosov 1 ‑ 2 Dynamo Diviaky 15:00:00 H2H
Slovak Cup Tatran Lubica 0 ‑ 3 Gerlachov 15:00:00 H2H
Slovak Cup TJ Slovan Skalite 1 ‑ 3 Kotesova 15:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Telfs 2 ‑ 0 Kitzbuhel 15:00:00 H2H
Slovak Cup Gbelany 2 ‑ 0 Teplička nad Váhom 15:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup FC Astana 1 ‑ 0 FK Akzhayik 15:00:00 H2H
Cup Bruntal 1 ‑ 3 Sumperk 15:00:00 H2H
Slovak Cup Lastomir 0 ‑ 6 Pavlovce n. Uhom 15:00:00 H2H
Slovak Cup OSK Teplicka 2 ‑ 1 Spisska Nova Ves 15:00:00 H2H
1. SNL Radomlje 1 ‑ 1 NK Olimpija Ljubljana 15:00:00 H2H
Super Liga Michalovce 4 ‑ 1 Dun. Streda 15:00:00 H2H
Slovak Cup Ladomerska Vieska 1 ‑ 8 Kovacova 15:00:00 H2H
NPFL Nasarawa 4 ‑ 0 Sunshine Stars 15:00:00 H2H
Druha Liga Mykolaiv 1 ‑ 1 Trostianets 15:00:00 H2H
NPFL Plateau United 0 ‑ 0 Lobi Stars 15:00:00 H2H
Bundesliga Ried 2 ‑ 1 Austria Vienna 15:00:00 H2H
Slovak Cup Zemianske Kostolany 0 ‑ 5 Tovarniky 15:00:00 H2H
Premijer Liga Prijedor 1 ‑ 1 Siroki Brijeg 15:00:00 H2H
Druha Liga Nikopol 2 ‑ 2 Balkany 15:00:00 H2H
Bundesliga A. Klagenfurt 1 ‑ 1 AC Wolfsberger 15:00:00 H2H
Cup Bospor Bohumín 1 ‑ 0 Detmarovice 15:00:00 H2H
Virsliga Spartaks 1 ‑ 2 RFS 15:00:00 H2H
NPFL Adamawa United 1 ‑ 1 Enugu Rangers 15:00:00 H2H
NPFL Akwa United 3 ‑ 0 Jigawa Golden Stars 15:00:00 H2H
NPFL Enyimba 2 ‑ 1 MFM 15:00:00 H2H
NPFL Heartland 0 ‑ 0 Kwara United 15:00:00 H2H
NPFL Kano Pillars 1 ‑ 0 Abia Warriors 15:00:00 H2H
NPFL Katsina United 2 ‑ 0 Akwa Starlets 15:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Kalju 32 ‑ 0 Mulgi 15:00:00 H2H
Oberliga Kottern-St. Mang 1 ‑ 1 Deisenhofen 15:00:00 H2H
Super League Sion 1 ‑ 2 Servette Geneve FC 14:30:00 H2H
Premier League Ural 0 ‑ 3 Krasnodar 14:30:00 H2H
Taça da Liga Varzim 1 ‑ 2 Rio Ave 14:30:00 H2H
Super League Grasshoppers 0 ‑ 2 Basel 14:30:00 H2H
NM Cupen Lyn 0 ‑ 4 Valerenga 14:15:00 H2H
Sudani Premier League Al-Hilal Omdurman Al Hilal Port Sudan 14:15:00 H2H
Sudani Premier League Al-Ahly Merowe Amal Atbara 14:15:00 H2H
NM Cupen Honefoss 0 ‑ 2 Stromsgodset 14:00:00 H2H
NM Cupen Lorenskog 1 ‑ 2 Strommen 14:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Egg Admira Dornbirn PSTP H2H
Cup Helson Helchteren 2 ‑ 3 Wezel 14:00:00 H2H
FAI Cup College Corinthians 0 ‑ 5 Bohemians 14:00:00 H2H
Druha Liga Peremoga Dnipro 0 ‑ 0 Skoruk Tomakivka 14:00:00 H2H
Druha Liga Dnipro Cherkasy 1 ‑ 1 AFSK Kyiv 14:00:00 H2H
Club Friendlies Cholet 0 ‑ 1 Voltigeurs 14:00:00 H2H
Club Friendlies AZ Alkmaar 3 ‑ 0 Panathinaikos 14:00:00 H2H
Druha Liga Yarud Mariupol 3 ‑ 3 Viktoriya Mykolaivka 14:00:00 H2H
Premier League Metalist 1925 2 ‑ 1 Rukh Vynnyky 14:00:00 H2H
Czech Liga Ceske Budejovice 1 ‑ 0 Teplice 14:00:00 H2H
NM Cupen Orn 1 ‑ 2 Ull-Kisa 14:00:00 H2H
Persha Liga Hirnyk Kryvyi Rih 4 ‑ 1 Olimpik Donetsk 14:00:00 H2H
Druha Liga Dunaivtsi 1 ‑ 0 Nyva Vinnytsya 14:00:00 H2H
Serie C Botafogo SP 2 ‑ 1 Ituano 14:00:00 H2H
NM Cupen Verdal 0 ‑ 6 Nardò 14:00:00 H2H
Meistaradeildin ÍF 0 ‑ 1 B68 14:00:00 H2H
Mexico: Liga Mx U20 - Apertura U.N.A.M.- Pumas U20 1 ‑ 0 Atlas U20 14:00:00 H2H
NM Cupen Rana 1 ‑ 4 Bodo-Glimt 14:00:00 H2H
Czech Liga Plzen 2 ‑ 1 Mlada Boleslav 14:00:00 H2H
Czech Liga Liberec 0 ‑ 1 Slovacko 14:00:00 H2H
Superliga FC Copenhagen 0 ‑ 0 Silkeborg 14:00:00 H2H
Division Intermedia Sportivo Iteño 0 ‑ 2 Sportivo Trinidense 14:00:00 H2H
Persha Liga Podillya Khmelnytskyi 0 ‑ 0 Obolon Brovar Kyjev 14:00:00 H2H
Division Intermedia Diaz 0 ‑ 1 Dep. Capiata 14:00:00 H2H
NM Cupen Oppsal 0 ‑ 2 Skeid 14:00:00 H2H
Club Friendlies Gryf Słupsk 0 ‑ 2 Chojniczanka 14:00:00 H2H
NM Cupen Ullern 3 ‑ 1 Asker 14:00:00 H2H
Pro League Club Brugge KV 2 ‑ 2 Eupen 14:00:00 H2H
Division Intermedia 3 de Febrero 0 ‑ 0 Sportivo Ameliano 14:00:00 H2H
NM Cupen Strindheim 2 ‑ 4 Orkla 14:00:00 H2H
NM Cupen Nybergsund 0 ‑ 1 Raufoss 14:00:00 H2H
NM Cupen Traeff 0 ‑ 4 Aalesund 14:00:00 H2H
Cup Tollembeek 0 ‑ 3 Dendermonde 14:00:00 H2H
A Lyga Suduva Zalgiris PSTP H2H
NM Cupen Lysekloster 1 ‑ 2 Asane 14:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup Kaspyi 1 ‑ 0 Zhetysu Taldykorgan 14:00:00 H2H
FNL Lipetsk 2 ‑ 2 Akron 14:00:00 H2H
League Cup St. Mirren 2 ‑ 0 Partick Thistle 14:00:00 H2H
Club Friendlies Goztepe 1 ‑ 1 Umraniyespor 14:00:00 H2H
Druha Liga Lyubomyr Stavyshche 0 ‑ 3 Karpaty Halych 14:00:00 H2H
Cup Bossière 3 ‑ 2 Fernelmont-Hemptinne 14:00:00 H2H
Iceland: Urvalsdeild Women IBV Vestmannaeyjar W 2 ‑ 1 Tindastoll W 14:00:00 H2H
Serie A Atletico-MG 3 ‑ 0 Bahia 14:00:00 H2H
Club Friendlies Erkenschwick 4 ‑ 0 ASC 09 Dortmund 13:30:00 H2H
Veikkausliiga Mariehamn 0 ‑ 2 Inter Turku 13:30:00 H2H
1. Division Lokomotiv Gomel 1 ‑ 1 Volna Pinsk 13:30:00 H2H
Super League Pahang 1 ‑ 1 Malacca United 13:00:00 H2H
FAI Cup Liffeys Wanderers 0 ‑ 2 Cobh Ramblers 13:00:00 H2H
Super League Johor DT 3 ‑ 1 UiTM 13:00:00 H2H
NM Cupen Harstad 2 ‑ 0 Melbo 13:00:00 H2H
FAI Cup Treaty United 0 ‑ 1 Dundalk 13:00:00 H2H
Premier League PDRM FA 1 ‑ 0 Kelantan United 13:00:00 H2H
FAI Cup Crumlin United 1 ‑ 2 St Mochtas AFC Dublin 13:00:00 H2H
Club Friendlies FC Bocholt 10 ‑ 0 Meinerzhagen 13:00:00 H2H
1st Division Nykobing 1 ‑ 2 Lyngby 13:00:00 H2H
Allsvenskan Kalmar 0 ‑ 1 Djurgarden 13:00:00 H2H
Estonia: Estonian Cup Rumori Calcio 0 ‑ 7 Haapsalu 13:00:00 H2H
Kazakhstan: Kazakhstan Cup Shakhtar Karagandy 7 ‑ 1 Sdyushor 13:00:00 H2H
Ekstraklasa Piast Gliwice 2 ‑ 3 Rakow 13:00:00 H2H
NM Cupen Spjelkavik 1 ‑ 4 Molde 13:00:00 H2H
Friendlies Uganda U23 Tanzania U23 13:00:00 H2H
NM Cupen Stovner 2 ‑ 5 Grorud 13:00:00 H2H
Club Friendlies Erzurum BB 1 ‑ 2 Konyaspor 13:00:00 H2H
Super League Ekwendeni Hammers 0 ‑ 3 Red Lions 12:30:00 H2H
Club Friendlies Feyenoord 1 ‑ 2 PAOK 12:30:00 H2H
Club Friendlies FC Emmen 4 ‑ 1 Heracles 12:30:00 H2H
CSL Beijing Guoan Shanghai Shenhua 12:30:00 H2H
Challenge League Wil 2 ‑ 3 Vaduz 12:15:00 H2H
Premier League Selangor United PKNP PSTP H2H
Super League Lugano 0 ‑ 2 Zurich 12:15:00 H2H
Premier League Wazito 2 ‑ 1 Mathare Utd. 12:15:00 H2H
Premier League Nzoia Sugar 2 ‑ 2 Leopards 12:15:00 H2H
Regionalliga Eilenburg 1 ‑ 1 Chemie Leipzig 12:05:00 H2H
1st Division Esbjerg Vendsyssel 12:00:00 H2H
Premier League Sofapaka 1 ‑ 2 Homeboyz 12:00:00 H2H
Club Friendlies Lohbrügge Luneburger Hansa 12:00:00 H2H
Club Friendlies Werder Bremen W Aarhus W 12:00:00 H2H
Club Friendlies Alzenau 4 ‑ 1 Neu-Isenburg 12:00:00 H2H
Club Friendlies Hannover II Teutonia Ottensen 12:00:00 H2H
Oberliga Munich 1860 II 3 ‑ 0 Schwaben Augsburg 12:00:00 H2H
Club Friendlies Hemelingen Etelsen 12:00:00 H2H
Club Friendlies Paloma Altona 12:00:00 H2H
Premier League Bandari 1 ‑ 0 Posta Rangers 12:00:00 H2H
3. Liga Verl 0 ‑ 0 Türkgücü-Ataspor 12:00:00 H2H
Club Friendlies Alanyaspor Adana Demirspor 12:00:00 H2H
Club Friendlies Tiszakecske Palhalma SE 12:00:00 H2H
NM Cupen Flint 1 ‑ 2 Fram 12:00:00 H2H
Superliga Randers FC 1 ‑ 1 Odense 12:00:00 H2H
Superliga Nordsjaelland 0 ‑ 0 Aarhus 12:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Austria Lustenau II 1 ‑ 4 Dornbirner SV 11:30:00 H2H
2. Bundesliga St. Pauli 3 ‑ 0 Holstein Kiel 11:30:00 H2H
Olympics Saudi Arabia U23 2 ‑ 3 Germany U23 11:30:00 H2H
Pro League KV Mechelen 3 ‑ 2 Antwerp 11:30:00 H2H
2. Bundesliga Nurnberg 0 ‑ 0 Aue 11:30:00 H2H
2. Bundesliga Sandhausen 0 ‑ 2 Dusseldorf 11:30:00 H2H
Regionalliga Meuselwitz 1 ‑ 0 Lichtenberg 11:00:00 H2H
Regionalliga Energie Cottbus 1 ‑ 1 Luckenwalde 11:00:00 H2H
Finland: Kansallinen Liiga Women KuPS W 3 ‑ 0 Jypk W 11:00:00 H2H
Olympics Japan U23 2 ‑ 1 Mexico U23 11:00:00 H2H
Club Friendlies TuRU Dusseldorf Wesseling-Urfeld 11:00:00 H2H
Olympics Romania U23 0 ‑ 4 Korea Republic U23 11:00:00 H2H
K League 1 Gangwon 2 ‑ 2 Jeju Utd 11:00:00 H2H
1. Division Arsenal Dzyarzhynsk 1 ‑ 1 Lida 11:00:00 H2H
Friendlies Djibouti U23 South Sudan U23 11:00:00 H2H
K League 2 Bucheon FC 1995 1 ‑ 2 Jeonnam 11:00:00 H2H
3. Liga Viktoria Berlin 2 ‑ 1 Viktoria Koln 11:00:00 H2H
CSL Shanghai SIPG Tianjin Teda 10:30:00 H2H
Olympics Australia U23 0 ‑ 1 Spain U23 10:30:00 H2H
Premier League Kariobangi Sharks 0 ‑ 3 KCB 10:00:00 H2H
Premier League Arambagh Sheikh Russel PSTP H2H
Club Friendlies Lucan United 3 ‑ 1 Skerries 10:00:00 H2H
Premier League Western Stima 0 ‑ 2 Vihiga United 10:00:00 H2H
FAI Cup Killester Utd 1 ‑ 0 Usher Celtic 10:00:00 H2H
Taça da Liga Penafiel 2 ‑ 1 Moreirense 10:00:00 H2H
PFL Khimki 2 2 ‑ 0 Kvant 10:00:00 H2H
K League 2 Asan Mugunghwa 2 ‑ 1 Gyeongnam 10:00:00 H2H
K League 1 Ulsan Hyundai 2 ‑ 5 Suwon City 10:00:00 H2H
Premier League Muktijoddha SKC Bashundhara Kings PSTP H2H
Premier League Geylang United 3 ‑ 1 Balestier Khalsa 09:30:00 H2H
Slovak Cup Chocholna-Velcice 2 ‑ 4 AFC Nove Mesto 09:00:00 H2H
2. liga Rohoznik 0 ‑ 1 Skalica 09:00:00 H2H
Club Friendlies DEAC 1 ‑ 0 Bekescsaba 1912 09:00:00 H2H
Club Friendlies Rotenburger SV 3 ‑ 2 Stutt. Kickers 09:00:00 H2H
Regionalliga: Ost Wacker Innsbruck (Am) 0 ‑ 2 Imst 09:00:00 H2H
Japan Football League Suzuka Unlimited Kariya 09:00:00 H2H
Japan Football League Iwaki Honda Lock 09:00:00 H2H
C-League Electricite Du Cambodge 0 ‑ 0 Prey Veng 08:30:00 H2H
CSL Changchun Yatai Dalian Yifang F.C. 08:30:00 H2H
CSL Wuhan Zall Hebei 08:30:00 H2H
Club Friendlies Otrokovice MSK Povazska Bystrica 08:30:00 H2H
2. liga Zilina B 2 ‑ 2 Púchov 08:30:00 H2H
Olympics Brazil U23 0 ‑ 0 Ivory Coast U23 08:30:00 H2H
2. Liga A. Lustenau 2 ‑ 1 Grazer 08:30:00 H2H
2. liga Slovan Bratislava B 0 ‑ 3 FC Kosice 08:30:00 H2H
Club Friendlies Chlumec nad Cidlinou 2 ‑ 4 Admira Prague 08:15:00 H2H
Club Friendlies MSK Povazska Bystrica 2 ‑ 1 Jednota Banova 08:00:00 H2H
C-League Asia Euro United 2 ‑ 2 TriAsia 08:00:00 H2H
Capital Territory Tuggeranong United 0 ‑ 2 Belconnen United 08:00:00 H2H
Capital Territory Cooma Tigers 2 ‑ 0 Canberra 08:00:00 H2H
Olympics France U23 4 ‑ 3 South Africa U23 08:00:00 H2H
Olympics New Zealand U23 2 ‑ 3 Honduras U23 08:00:00 H2H
National League Yangju Citizen 1 ‑ 1 Paju Citizen 08:00:00 H2H
Queensland: Queensland Brisbane Olympic 0 ‑ 0 Eastern Suburbs Brisbane 08:00:00 H2H
Club Friendlies Vasas 2 ‑ 2 Soroksar 08:00:00 H2H
Inter City league Tainan City Taichung Futuro PSTP H2H
Olympics Egypt U23 0 ‑ 1 Argentina U23 07:30:00 H2H
Queensland: Queensland Sunshine Coast 2 ‑ 0 Gold Coast United 06:15:00 H2H
Japan Football League Maruyasu Okazaki Veertien Kuwana 06:00:00 H2H
Japan Football League MIO Biwako Shiga Hirakata 06:00:00 H2H
Japan Football League Matsue City Sony Sendai 06:00:00 H2H
Japan Football League Osaka Yokogawa Musashino 05:00:00 H2H
Npl Victoria St. Albans Saints Hume City PSTP H2H
New South Wales Sutherland Sharks Wollongong Wolves (Aus) PSTP H2H
New South Wales Mt Druitt Town North Shore Mariners PSTP H2H
New South Wales Sydney United APIA Leichhardt Tigers PSTP H2H
New South Wales Blacktown City Sydney Olympic PSTP H2H
New South Wales Sydney II Rockdale City Suns PSTP H2H
New South Wales Marconi Stallions Manly United PSTP H2H
Northern NSW Charlestown City Blues 3 ‑ 2 Hamilton Olympic 04:30:00 H2H
Northern NSW Broadmeadow Magic 0 ‑ 0 Valentine 04:30:00 H2H
Japan Football League Reinmeer Aomori Kochi United 04:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference Los Angeles FC 2 ‑ 2 Vancouver Whitecaps 02:30:00 H2H
USL San Diego Loyal 0 ‑ 1 Phoenix Rising 02:30:00 H2H
Usa: Usl League One Tucson 1 ‑ 2 Union Omaha 02:00:00 H2H
Liga MX Guadalajara Chivas 1 ‑ 2 Atl. San Luis 02:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference Real Salt Lake 3 ‑ 0 Colorado Rapids 02:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference San Jose Earthquakes 1 ‑ 1 Houston Dynamo 02:00:00 H2H
USL Orange County Blues 2 ‑ 2 Sacramento Republic 02:00:00 H2H
CONCACAF Gold Cup Mexico 3 ‑ 0 Honduras 02:00:00 H2H
Primera Division Esteli H&H Export 02:00:00 H2H
USL New Mexico United 0 ‑ 0 El Paso Locomotive 01:30:00 H2H
Primera Division Diriangen UNAN-Managua 01:00:00 H2H
USL Rio Grande 1 ‑ 1 Austin Bold 01:00:00 H2H
Primera A Dep. Cuenca 0 ‑ 1 Emelec 01:00:00 H2H
Primera A Atl. Nacional 1 ‑ 0 Deportes Tolima 01:00:00 H2H
Nwsl Women - Play Offs Houston Dash W 0 ‑ 1 Portland Thorns W 00:30:00 H2H
USL Oklahoma City Energy 0 ‑ 0 Swope Park 00:30:00 H2H
MLS - Eastern Conference Nashville SC 3 ‑ 0 Cincinnati 00:30:00 H2H
MLS - Eastern Conference FC Dallas 4 ‑ 0 Los Angeles Galaxy 00:30:00 H2H
USL Memphis 901 1 ‑ 0 Tulsa Roughnecks 00:30:00 H2H
MLS - Eastern Conference Minnesota 2 ‑ 1 Portland Timbers 00:00:00 H2H
MLS - Eastern Conference Chicago Fire 1 ‑ 2 Toronto FC 00:00:00 H2H
Usa: Usl League One Tormenta 2 ‑ 2 Richmond Kickers 00:00:00 H2H
Serie B CSA 2 ‑ 1 Vitoria 00:00:00 H2H
Usa: Usl League One Baumit Peggau 1 ‑ 1 Fort Lauderdale 00:00:00 H2H
Curaçao: Promé Divishon Willemstad 4 ‑ 0 VESTA 00:00:00 H2H
Curaçao: Promé Divishon Victory Boys 1 ‑ 3 UNDEBA 00:00:00 H2H
Serie B Vasco 4 ‑ 1 Guarani 00:00:00 H2H
Primera División Sporting Cristal U. San Martin PSTP H2H
Primera División Colo Colo 1 ‑ 1 Audax Italiano 00:00:00 H2H
Premier League Dynamo Kiev Olimpik Donetsk 00:00:00 H2H

About Matchstat

Welcome to the new matchstat.com, with pro tennis stats, information and a network of likeminded tennis fans.

Questions? Comments? Suggestions? Send us a note

Site and original content ©2014 matchstat.com. Livescores provided by Livescore.in

Social Media

Follow us on Twitter
Find us on Facebook  
Visit us on Google+